گجت ها و لوازم جانبیمقالات

راهنمای تعویض تعویض بند ساعت هوشمند | آموزش تصویری

ساعت‌های هوشمند، دستگاه‌های الکترونیکی هوشمندی هستند که امکانات متعددی را برای کاربران فراهم می‌کنند. یکی از امکانات مهم این ساعت‌ها، توانایی تغییر بند ساعت می‌باشد. این امر به کاربران این امکان را می‌دهد که بند ساعت خود را با توجه به سلیقه و نیازهای خود عوض کنند. برخی از ساعت‌های هوشمند، بندهای استانداردی را دارند که با توجه به نیاز کاربر، می‌توان آن‌ها را با بندهای دیگر جایگزین کرد. با توجه به اینکه بند ساعت یکی از اجزای قابل تغییر و تنظیم و  تعویض بند ساعت هوشمند است، آموزش در مورد تغییر بند ساعت می‌تواند برای کاربران این دستگاه‌ها بسیار مفید باشد.

در این مقاله، ما قصد داریم روش‌های مختلف تغییر بند ساعت هوشمند را بررسی کنیم. ما با استفاده از دستورالعمل‌های ساده و واضح، کاربران را قادر می‌سازیم تا بند ساعت خود را به راحتی و بدون نیاز به تجربه فنی ویژه تغییر دهند.

تعویض بند اسمارت واچ اپل واچ

قبل از خرید بند جدید برای اپل واچ، مطمئن شوید که از بندی استفاده می‌کنید که با اندازه کیس اپل واچ شما مطابقت دارد. می‌توانید از بندی که برای اپل واچ (نسل اول) و اپل واچ سری ۱، ۲ و ۳ طراحی شده است با اپل واچ سری ۴ و بعد از آن و اپل واچ SE استفاده کنید، به شرطی که اندازه‌ها سازگار باشند.

 • بندهای کیس های ۳۸ میلی متری، ۴۰ میلی متری و ۴۱ میلی متری با یکدیگر سازگار هستند و بندهای کیس های ۴۲ میلی متری، ۴۴ میلی متری و ۴۵ میلی متری با یکدیگر سازگار هستند.
 • بندهای کیس های ۴۹ میلی متری با کیس های ۴۴ میلی متری و ۴۵ میلی متری سازگار هستند. بندهای کیس های ۴۴ میلی متری یا ۴۵ میلی متری با کیس های ۴۹ میلی متری سازگار هستند.
معرفی بهترین طرح ساعت هوشمند اپل واچ زیر 2 میلیون تومان

برای تعویض بند اپل واچ خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا برای تعویض بند ساعت هوشمند مطمئن شوید که اپل واچ شما خاموش است.
 2. اپل واچ خود را با صفحه نمایش رو به پایین روی یک سطح تمیز مانند یک پارچه میکروفیبر بدون پرز یا یک پد نرم قرار دهید.
 3.  دکمه آزادسازی سریع را روی یکی از حلقه ها فشار دهید تا بند به دو قسمت تقسیم شود.
 4. دکمه آزادسازی بند را نگه دارید و سپس بند را به طرفین بلغزانید تا جدا شود.

چگونه تعویض بند ساعت هوشمند

اگر بند اپل واچ شما به راحتی جدا نشد، دوباره دکمه آزادسازی بند را فشار دهید و مطمئن شوید که آن را نگه داشته‌اید.

ممکن است لازم باشد بند را کمی به جلو و عقب تکان دهید تا به راحتی از جای خود خارج شود.

به هیچ وجه از ابزار تیز یا فلزی برای جدا کردن بند استفاده نکنید، زیرا ممکن است به اپل واچ شما آسیب برساند.

مطمئن شوید که متن روی بند به سمت شما باشد، سپس بند جدید را به داخل بلغزانید تا زمانی که صدای کلیک را بشنوید و احساس کنید که در جای خود محکم شده است.

نحوه تعویض بند ساعت هوشمند

اگر بند جدید به راحتی در جای خود قرار نگرفت، سعی کنید آن را کمی بچرخانید یا به جلو و عقب تکان دهید. اگر همچنان مشکل دارید، مطمئن شوید که بند را به طور کامل در شکاف روی اپل واچ خود قرار داده اید.

بهترین مدل های طرح اپل واچ زنانه

نحوه انتخاب اندازه بند اسمارت واچ اپل

اکنون می دانید که چگونه بند اپل واچ خود را تغییر دهید،

اما چگونه می توانید تعیین کنید که چه اندازه بند برای اپل واچ شما مناسب است؟ در متن بالا به اندازه کیس ها و بندهای مناسب آنها اشاره کردیم. برای یافتن اندازه کیس می توانید، ساعت را برگردانید و به متن اطراف حسگرها نگاه کنید. همانطور که در Watch Ultra نشان داده شده است، اندازه بند اپل واچ خود را در اینجا پیدا خواهید کرد.

آموزش تعویض بند ساعت هوشمند

تعویض بند اسمارت واچ سامسونگ

تعویض بند ساعت هوشمند

 1. برای جدا کردن بند ساعت، میله فنری بند را به سمت داخل فشار دهید و بند را از ساعت دور کنید.
 2. سپس یک طرف میله فنری را در سوراخ کناری ساعت قرار دهید.
 3. میله فنری دیگر را به سمت داخل فشار دهید و پس از قرار گرفتن بند در جای خود آن را رها کنید.

نحوه تعویض بند ساعت هوشمند شیاموی

تعویض بند ساعت هوشمند

 1. برای جدا کردن بند ساعت، دکمه رهاسازی را با انگشت خود فشار دهید در حالی که بند ساعت را با دست دیگر به سمت بیرون می‌کشید.
 2. برای وصل کردن بند ساعت، انتهای بند را با زائده‌های ساعت تراز کنید.هنگامی که صدای کلیک شنیدید، بند با موفقیت وصل شده است.

 کجا می توانم باندهای اسمارت واچ جدید را پیدا کنم؟

هم‌اکنون که می‌دانید چگونه بند ساعت هوشمند خود را تعویض کنید، طبیعی است که بخواهید بدانید از کجا می‌توانید بند جدید بخرید. یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای یافتن و خرید یک بند ساعت سفارشی، مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین مانند ریمووین شاپ است. بسته به اندازه بند ساعتی که نیاز دارید، صدها گزینه مختلف برای شما در دسترس است.

نتیجه

در این مقاله نحوه تغییر بند ساعت هوشمند خود را با جزئیات به شما نشان داده ایم. همانطور که مطالعه کردید تعویض بند ساعت هوشمند می تواند یک فرآیند سریع و آسان باشد، اما همچنین ضروری است که بدانید بند در اکثر ساعت های هوشمند چگونه نصب می شود

اگر در مورد این موضوع یا هر موضوع دیگری سوالی دارید، در بخش نظرات زیر با ما همراه باشید.

نحوه تعویض بند ساعت هوشمند
تعویض بند ساعت هوشمند سامسونگ
تعویض بند ساعت هوشمند اولتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا